Piegāde

Mīļās dāmas esam priecīgi Jūs redzēt sieviešu apģērbu interneta veikalā akcents.lv! Šeit Jūs atradīsiet pašus modernākos, kreatīvākos apģērbus, kuras kļūs par katras mūsdienīgas sievietes garderobes rotājumu! Mēteļi, jaciņas, kažociņi, džemperi, skaistas vakarkleitas, kleitas izlaidumam, klasiski svārki - viss ļoti plašā sortimentā, jebkurai gaumei. Dažādi stili un izmēri, izmēru klāsts ir plašs no 36 līdz pat 54 izmēram.  Sieviešu apģērbu interneta veikals akcents.lv ir ideāls risinājums tiem, kas nevēlas apmeklēt veikalu, bet gan patīk iepirkties internetveikalos.  
Lielākais preču daudzums mūsu sieviešu apģērbu internetveikalā ir pieejams firmas apģērbu veikalā "Akcents"  Valmierā, Rīgas ielā 34, kur atnākot Jūs varat to piemērīt. Otra preču daļa ir pieejama pēc pasūtījuma! 

Veicot pirkumu mūsu e-veikalā, Tev ir iespēja izvēlēties kādu no šiem piegādes veidiem:

Preču piegāde uz Omniva pašapkalpošanās termināliem:
  • Pakalpojuma cena – 3.21 Eur.;
  • Izvēloties piegādi uz Omniva pašapkalpošanās termināliem, saņemsiet SMS ziņu ar norādītu informāciju sūtījuma saņemšanai.
  • Par piegādes veidu izvēloties Omniva pakomātu, Prece Lietotāja izvēlētajā pakomātā nonāk 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma sūtīšanas uz Lietotāja e-pasta adresi.Par Preces nonākšanu pakomātā Lietotājs tiek informēts ar īsziņas paziņojumu, kas satur durvju kodu, pakomāta atrašanās vietu, atgriešanas kodu un uzglabāšanas termiņu. Pakomāti ir atvērti 24 stundas. Prece tiek uzglabāta pakomātā 7 kalendārās dienas. Pēc minētā termiņa beigām Prece tiek sūtīta atpakaļ akcents.lv veikalam. Gadījumā, ja Lietotājs neizņem Preci iepriekš minētajā termiņā, Lietotājam ir pienākums atlīdzināt izmaksas, kas saistītas ar atkārtotu preces nosūtīšanu.
  • Iespējamais piegādes laiks var atšķirties, par jebkāda veida kavējumiem tiks ziņots.
Preču saņemšana uz vietas mūsu "Akcents" veikalā:
  • Pakalpojuma cena – bezmaksas.
  • Sūtījumi var saņemt pie mums, Valmierā - Rīgas ielā 34. Pasūtījumu pie mums uz vietas variet saņemt pēc pasūtījuma veikšanas darba dienās no 10:00 līdz 18:00. Sūtījumu vēlams izņemt 5 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža.
  • Vēlamies Jūs informēt, ja 5 darba dienu laikā prece nebūs izņemta mūsu veikalā pasūtījums tiks atcelts un nauda atgriezta.

Pirkumu grozs